ITIL – klucz do zarządzania usługami IT
Typ: Bezpłatne szkolenie
W dniach 19 - 22 marca 2015 r. organizowany jest kolejny, już ostatni, cykl szkolenia w zakresie zarządzania usługami IT.
„ITIL – klucz do zarządzania usługami IT” - poziom ITIL® Foundation
Termin: 19-22 marca 2015 r., Zielona Góra
Miejsce: Zielona Góra
Tym razem kierowane jest do kobiet. Na szkolenie mogą zgłaszać się właścicielki firm, a także pracownice, które wykonuje pracę związaną z IT (pracownice działów IT, menedżerki IT, administratorzy stron internetowych, programiści, dostawcy usług, integratorzy systemów, konsultantki, audytorzy IT). Szkolenie jest szansą na wzmocnienie swojej pozycji konkurencyjnej na rynku, redukcję kosztów i lepszą komunikację w firmie oraz polepszenie relacji z Klientami i Kontrahentami.
ITIL (Information Technology Infrastructure Library) jest powszechnie akceptowanym podejściem do zarządzania usługami IT. ITIL zapewnia spójny zestaw najlepszych praktyk wywodzących się z doświadczeń międzynarodowych sektorów publicznego i prywatnego.
ITIL to najpowszechniej akceptowana na świecie koncepcja zarządzania usługami informatycznymi, która w ostatnich kilkunastu latach stała się światowym standardem w tej dziedzinie.
Wprowadzenie ITIL i kierowanie się jego zaleceń pozwoli MŚP na:
- redukcję kosztów
- lepszą komunikacji
- polepszenie relacji z Klientami
- odpowiednie zarządzanie jakością w sferze IT w MŚP
- uporządkowanie działań wykorzystujących IT w MŚP
W projekcie zapewniamy udział w kursie i egzaminie na poziomie Foundation.
Szkolenia prowadzi wyspecjalizowana w ITIL firma szkoleniowa.
Reprezentującym ją trenerem jest:
Pan Igor Żytka - ITIL® Approved Trainer oraz ITIL® Expert. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, przeszkolił łącznie z dziedziny ITIL ponad 1200 osób ze skutecznością w zdawaniu egzaminów na poziomie 96%. Trener i konsultant – realizował projekty szkoleniowe i wdrożeniowe między innymi dla Telkomunikacja Polska, Vatefall, Cap Gemini, Pepsico, Ernst@Young, PGE, Orlen, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Finansów, RWE Stoen, Microsoft, Sygnity. Specjalizacja to obszar IT – projekty wdrożeniowe i rozwojowe. Certyfikaty: ITIL Expert (v3), ITIL Service Manager (v2), Consultant/Manager in IT Service Management ISO 20000, ITIL Foundation (v2), ISO 20000 Foundation. Również trener z zakresu TCO oraz ISO/IEC 2000.
Cena szkolenia w warunkach rynkowych to ok. 2000zł netto, jednakże my oferujemy Państwu możliwość bezpłatnego przeszkolenia w tym zakresie (włącznie z egzaminem).
W projekcie może wziąć udział pracownik MŚP lub osoba samo zatrudniona, która spełni następujące warunki:
Przedsiębiorstwo:
1. Należy do sektora MMŚP (mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa).
2. Działa na terenie woj. lubuskiego w jednej z następujących branż (wg PKD oraz faktycznie wykonywanej działalności): motoryzacyjna, chemiczna, materiałów budowlanych, elektroniczna, tekstylna, wydawnicza, informatyczna, drzewno-meblarska; przemysł papierniczy i spożywczy; produkcja tworzyw sztucznych, urządzeń medycznych, przyrządów pomiarowych, badawczych, nawigacyjnych, wyrobów z metalu, maszyn, urządzeń, części zamiennych;
usługi: handel, naprawa pojazdów samochodowych, transport, gospodarka magazynowa, turystyka, zakwaterowanie, gastronomia, informatyka i komunikacja.
3. Realizuje usługi IT lub wykorzystuje IT w swojej działalności.
4. Może otrzymać pomoc de minimis. Oznacza to, że wysokość pomocy de minimis uzyskana przez przedsiębiorstwo w ciągu bieżącego roku oraz dwóch poprzednich latach obrotowych nie przekroczyła 200.000,00 euro; a dla podmiotu gospodarczego działającego w sektorze drogowego transportu towarów kwota ta nie przekroczyła 100.000,00 euro.
Pracownik:
1. Wykonuje pracę lub zamieszkuje na terenie województwa lubuskiego.
2. Wykonuje pracę związaną z IT (pracownicy działów IT, menedżerowie IT, administratorzy, programiści, dostawcy usług, integratorzy systemów, konsultanci, audytorzy IT, właściciele firm).
Szkolenie to jest realizowane z projektu pt. „ITIL – klucz do zarządzania usługami IT”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw”.
Projekt jest realizowany w okresie od 1 sierpnia 2014 r. do 28 lutego 2015 r.
Wszelkie informacje szczegółowe znajdują się na stronie www.itil.zgd.com.pl
dokumenty zgłoszeniowe do pobrania tutaj
Aby zgłosić się do projektu prosimy o przesłanie podpisanego zgłoszenia przedsiębiorstwa na adres biuro@opzl.pl lub dostarczyć je osobiście do biura OPZL w Zielonej Górze przy ul. Reja 6
W przypadku pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu biuro@opzl.pl, 68 327 18 81