Szkolenie: Inkubator przywództwa - Edycja II
Typ: SzkolenieOrganizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej i Pracownia Cogito zapraszają na szkolenie:
INKUBATOR PRZYWÓDZTWA- Edycja II
Termin: 8-9 czerwca 2016r., godz. 9.00-15.30
Czas i miejsce: siedziba OPZL, ul. Reja 6 w Zielonej Górze
Do kogo adresowane jest szkolenie?
- do osób, które kierują zespołami pracowników na różnym szczeblu (grupy pracownicze, zespoły projektowe, itp);
- do osób, które przygotowują się do objęcia stanowisk liderskich na różnych szczeblach;
Każdy uczestnik zostanie wyposażony w konkretne narzędzia liderskie, które będzie mógł zastosować w swojej pracy już na drugi dzień po szkoleniu. Dodatkowo, każdy uczestnik będzie miał możliwość rozwiązania jednego z najlepszych licencjonowanych testów do badania osobowości w kontekście sytuacyjnym, uzyskania wyników i zindywidualizowanej ich interpretacji.
Co zyska uczestnik szkolenia?
- będzie potrafił wykorzystać swój potencjał w kreowaniu swojego autorytetu jako lidera-przywódcy;
- będzie dysponował pakietem narzędzi do prowadzenia rozmów i rozwiazywania trudnych sytuacji relacyjnych ;
- będzie potrafił w oparciu o otrzymane wyniki badania testem osobowości wykreślić indywidualny projekt korekcji i rozwoju osobowości (tzw. plan rozwojowy);
- będzie potrafił przygotować i przeprowadzić rozmowę oceniającą z pracownikiem;
- będzie potrafił mediować konflikty i prowadzić negocjacje;
- będzie potrafił stosować odpowiednie narzędzia do pozamaterialnego motywowania pracowników do pracy i lepszych efektów tej pracy;
Szkolenie poprowadzą:
Artur Doliński - doktor nauk humanistycznych. W badaniach naukowych podejmuje problem zachowań ludzi w różnych kontekstach sytuacji społecznych, korekcji zachowań ryzykownych w relacjach międzyludzkich oraz psychologii zarządzania relacyjnego. Dyrektor Zarządzający Pracowni Usług Edukacyjnych „COGITO”. Autor ponad 40 książek i artykułów z zakresu pracy z ludźmi. Prelegent w wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach. Pełnił obowiązki Kierownika Zakładu Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej UZ, a także funkcje menadżerskie w sektorze organizacji pozarządowych. Twórca koncepcji Zarządzania Relacyjnego. Prowadzi treningi i szkolenia biznesowe. Prowadził projekty szkoleniowe dla m.in. TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND, PHILIPS LIGHTING POLAND, PHILIPS EUROPEAN SERVICE CENTER, JABIL Circuid Poland, BOC GAZY, Campus, Sodexho, Ministerstwo Obrony Narodowej, TAURON Obsługa Klienta, TAURON Wydobycie.
Andrzej Zygadło – doktor nauk humanistycznych. Pracuje jako adiunkt na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jest Partnerem Zrządzającym w Pracowni Usług Edukacyjnych COGITO. Gromadząc doświadczenia dydaktyczne i naukowe z różnych obszarów kulturowych odbywał staże zagraniczne, m.in. na Uniwersytecie Indiana w Bloomington, USA oraz na Uniwersytecie w Utrechcie, Holandia. Zarządzał lub koordynował realizację wielu projektów krajowych i międzynarodowych, m.in. dla Open Society Institute w Nowym Jorku oraz dla Executive Agency for Health and Consumer w Brukseli. Publikuje artykuły w czasopismach krajowych i zagranicznych. Jego naukowe zainteresowania dotyczą podmiotowości człowieka w pracy zawodowej i wpływu relacji w firmie na jej efektywność biznesową. Zajmuje się także problematyką edukacji całożyciowej jako czynnika rozwijającego działalność ekonomiczną. Posiada certyfikacje trenerskie a swoje doświadczenie w pracy szkoleniowej zdobywał w różnorodnych obszarach pracując z firmami z obszaru handlu i usług, międzynarodowymi korporacjami, Spółkami Skarbu Państwa oraz organizacjami pozarządowymi, pomocowymi i edukacyjnymi.
Zachęcamy do zapoznania się opiniami uczestników szkoleń organizowanych przez OPZL i Cogito:
Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.
"Podobało mi się praktyczne podejście do tematu prowadzących szkolenie. Czułam, że wiedza, którą nam przekazali jest wynikiem ich długoletnich badań podpartych praktyką. Dzięki temu szkolenie było profesjonalne i ciekawe. Podobała mi się również formuła prowadzenia szkolenia, prowadzący bardzo sprawnie zarządzali czasem i znakomicie się uzupełniali. Podobała mi się ich autorska koncepcja o stylach relacyjnych. Jedno z najlepszych szkoleń na jakim byłam."
ICOMP Sp. z o.o.
"Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Wiedza Wykładowców, zarówno teoretyczna jak i praktyczna dotycząca tematu jest imponująca.Mimo, że szkolenie było tylko jednodniowe, wzbogaciło mnie jako uczestnika o kolejną porcję solidnej wiedzy. Na szczególne uznanie zasługuje niesamowicie duży i dobry kontakt Prowadzących z uczestnikami szkolenia oraz ich zaangażowanie w przeprowadzenie całego projektu. Możliwość bezpośredniego zadawania pytań i dyskusji w trakcie całego szkolenia było dodatkowym ogromnym atutem. Myślę a właściwie jestem pewna, że szkolenia prowadzone przez tych właśnie Wykładowców spełniają oczekiwania uczestników, a tym samym są godne polecenia. Szkolenie od strony organizacyjnej bez zarzutu. Nie pozostaje nic innego jak zgłosić swój udział w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez tych właśnie Wykładowców."
Gazeta Lubuska
"Szkolenie dot. stylów relacyjnych w zarządzaniu ludźmi prowadzone przez Panów: Andrzeja Zygadło i Artura Dolińskiego, stanowi doskonały przykład szkolenia, które aktywizuje uczestników przez cały czas trwania spotkania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne autorów szkolenia,fantastyczne prowadzenie w połączeniu z bezpośrednim kontaktem i ćwiczeniami angażującymi słuchaczy to rzeczy, które moim zdaniem, zasługują na uznanie i szacunek.Dzięki bardzo atrakcyjnej formie prowadzenia szkolenie jednocześnie przez dwóch szkolących przekaż był dynamiczny i zachęcający do aktywności. Wiedza przekazana podczas szkolenia to bardzo przydatne i potrzebne rzeczy z zakresu zarządzania relacyjnego.Reasumując, opisywane przeze mnie szkolenie, zarówno z punktu widzenia przekazanej wiedzy, jak też ciekawej formy prowadzenia, może być wzorcem, jak powinno się organizować interesujące szkolenia."
Szkolenie obejmuje: 2-dni szkolenia, materiały, certyfikat, przerwy kawowe oraz lunch obiadowy.
Odpłatność za szkolenie:
450 zł brutto/1 osobę - firmy członkowskie OPZL
499 zł brutto/1 osobę - firmy spoza OPZL
Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia i konieczność pracy w małych grupach liczba miejsc ograniczona.
Szkolenie wymaga wcześniejszego zgłoszenia- najpóźniej do dnia 6 czerwca br.poprzez formularz zgłoszeniowy (w załączeniu) na e-mail biuro@opzl.pl.
W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu:
Bernadetta Holak: tel. 68 325 98 58, b.holak@opzl.pl
Maciej Prządka: tel. 68 327 18 81, m.przadka@opzl.pl
Serdecznie zapraszamy!